www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Dobrodoslica

Добро пожаловать, Welcome,willkommen, 歓迎
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Dobrodoslica

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 17 Мар 2009, 12:48

Konacno da osvane i dobrodoslica na ovom sajtu, sve sam lepo uklopila u temama, pa kad vam dosadi da jurite po sajtovima ono sto vam treba, lepo dodjete ovde i svasta mozete da procitate, saznate i ako ste raspolozeni da se ukljucite u nase akcije.
Sajt je posvecen nasim akcijama, nasim projektima koje ove godine pokrecemo, nasoj borbi za decu kojima je potrebna pomoc.

そして最後には、このサイトでは、トピック内のすべての私は良いフィットし、必要なときにサイトで実行するように退屈して、ここまでいいとは、読むことができる学習範囲に含める場合が歓迎された私たちの行動。
ウェブサイト我々の行動を、当社の事業に捧げられていますが、今年を実行すると、サポートが必要な人たちは子供たちのための戦い。

And finally that was welcome on this site, all I'm good fit in the topics, and when you get bored to sites run by what you need, nice to get here and you can read, learn and if you have range to include in our action.
Website is dedicated to our actions, our projects, which this year run, the fight for our children who need assistance.

そして、最終的にそれによるこのサイトでようこそ、あなたが必要とするものによって走られて、話題で合っていて、あなたが退屈していると私が良いすべてが位置します、ここに到着するように良く、読むことができるということでした、そして、学んでください、そして、あなたであれば私たちの動作に含んでいる範囲を持ってください。
ウェブサイトは私たちの動作、私たちのプロジェクト、今年走るもの、支援を必要とする私たちの子供のための戦いに捧げられます。

Und schließlich war willkommen auf dieser Website, ich bin gut in die Themen, und wenn Sie sich langweilen zu Seiten führen Sie durch das, was Sie brauchen, um hier nette und svasta können Sie lesen, lernen und wenn Sie an die auch in unserem Handeln.
Website ist für unser Handeln, unsere Projekte, die in diesem Jahr laufen, der Kampf für unsere Kinder, die Hilfe benötigen.

Nekada je ovaj sajt imao mnogo clanova, a onda sam resila da mi je u zivotu i radu vise potreban Kvalitet od Kvantiteta.
Na zalost ,i s obzirom da sam ovde ucila sta znaci biti Site Admin, brisanjem nekih clanova sam i blokirala mogucnost da uopste i vide ove stranice.Da su bili samo malo azurniji i zainteresovaniji do toga ne bi doslo, s obzirom da to jos nisam savladala, ako zelite da budete clan ovog sajta, onda svratite , ulogovani,jer time i ostajete nas clan ovde na nasem malom kutku.
Nas sajt nema video igrica, nema zaniljivosti poput slanja sms-a, ogovaranja, prepucavanja,ovo je edukacija i starih i mladih i stvaranje jedne lepe atmosfere.
Poneko nekad kaze da sam Azdaja,Vestica i slicno, da li sam to prosudite sami!
Zelim vam lep i ugodan boravak i zamolicu vas da moj trud oko postavljana postova ne koristite za sticanje poena kod drugih , tako sto cete kopirati sadrzaj, jer je pravilnikom bez naseg znanja i navodjenje izvora zabranjeno.

Ako zelite, ako smatrate da mozete da pomognete, stojim vam na raspolaganju, ako ne mozete da pomognete, onda vas molim najljubaznije da ovde budete u skladu sa nasim pravilima i da uzivate , i pustite me da radim.

Dobrodosli! Welcome, willkommen, 歓迎
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: Dobrodoslica

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 17 Мар 2009, 15:01

Zbog odluke, da se clanovima ovog sajta posalje pismo da sebe preispitaju zasto su ovde i sta Svako od njih moze da da kao doprinos ovom lepom druzenju i kutku, moram da izrazim moje zaljenje, sto ce nas neki napustiti i za buduce clanove i Prijatelje jedan mali savet.
Postoji toliki broj sajtova , gde mozete da gradite sebe kao licnost, ali biti clan Udruzenja Carolija-Pepeljuga21veka i prijatelji mora da se zasluzi.

Meni nije tesko, posto sam celu pricu oko Udruzenja pokrenula da svaki dan, budem prisutna, ponekad samo udjem i odem da radim, ali ovo mesto bar ne ostavljam da bude prazno.Ja sam idealista, budala koja veruje u dobro, istinu, pravdu, i nije mi tesko, ali ume da me zaboli kao coveka.

Posmatranjem tema, i njihovih otvaranja, vidim da je sajt psoecen, ali ne znam zasto vam je tesko da date neki komentar, kada znam, i odgovorno tvrdim da vreme koje provodite na netu koristite da razglabate o tako trivijalnim glupostima.

Vase je pravo gde idete,ali posto ne zelim da menjam opciju brisanja clana, jednom obrisani, sa vaseg kompjutera vise nikada necete moci d apristupite ovom sajtu.
Stavite svoje razmisljanje na dva tasa, premerite, odmerite i donesite sud.
Zadnjih par meseci sam sve odradila skoro sama, zahvaljujem retkim ljudima koji su ostali odani nasem cilju, i zaista mi nije potrebno da za sobom vucem osobe koje ne cene ni mene, ni moj trud, i nadasve ne cene ni tu decu, ni ljude koji su mi pri ruci sa kojima sam mogla da zavrsim akcije.

Dinar nekih od vas je kao Planina, moj je bio zrno peska, pa od tog zrna peska, uspela sam mnogo

Ako odlucitite da budete vec na ovom mestu, znajte da se to mesto zasluzuje, jer i pocelo je kao 3 Musketara i ako treba trajace kao skupina Musketara i Prijatelja dosta duze nego sto su neki od vas i mislili

Ovim putem moj nakon za ljude koji su znali da me pozovu u mojim veoma teskim trenucima, da pomognu koliko su mogli, ljudima ciji dolazak ovde s dana u dan znaci meni kao coveku.

Mnogo je prilika bilo, dosadila sam nekima ali zamolicu vas da donesete odluku, jer zaista nije bitan kvantitet vec kvalitet.
S postovanjem Admin
Pepeljugina dobra vila

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Dobrodoslica

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 19 Мар 2009, 14:33

Jednamala011, despot65,Dejansss, Ladu_M,Sky Seeker,Solajanahena,Zingo, Borsam clanovi sa odgovorom za sad
Hvala!

jednamala011
Поруке: 8
Придружен: 06 Апр 2008, 18:36
Контакт:

Непрочитана порукаод jednamala011 » 19 Мар 2009, 18:51

:kiss.gif: Dobro vece, zao mi je sto se Carolija svela na mali broj ljudi. nadam se ponovnom okupljanju i da obnovimo Caroliju sa kojom smo poceli. :clover:

ZmYchE
Поруке: 33
Придружен: 16 Сеп 2009, 22:36
Место: Beograd
Контакт:

Непрочитана порукаод ZmYchE » 16 Сеп 2009, 22:41

Postovana,
do sad nazalost nismo bili u mogucnosti da vam se obratimo zbog nedostatka finansijskih sredstava, ali napokon se ta situacija malo poboljsala.
Vi ste nam se bili obratili za pomoc, mi smo izmedju sebe pricali o tome i jednostavno nikako nismo mogli da izadjemo na kraj sa mnogim stvarima i nikakvu pomoc nismo mogli da vam pruzimo.
Zahvaljujuci mnogim clanovima naseg foruma, a i vama i mi smo uradili dve humanitarne akcije i razmisljali da pokrenemo nesto i sa vama jer vi vec imate razradjen sistem oko svega.
Mozemo vam izaci u susret sa crtacima, mi to nazalost imamo po svojim diskovima, hard diskovima, ali smo u stanju da narezemo i odstampamo sve sto je potrebno.
Mozemo se nekako dogovoriti ako se slazete, i ako vam se svidja ideja.
Jos jednom, zao nam je sto se nismo ranije javili, ipak nasu organizaciju cine i studenti i zaposleni i jedan period se sklapao kraj sa krajem smile.gif

Hvala na razumevanju, ocekujemo vas odgovor,
Maja i crtaci.info tim

Takodje, pošto sam u velikim obavezama, ne verujem da ću mnogo posećivati ovaj forum, ali sam uvek dostupna za saradnju putem maila:
zmyche@gmail.com
zmyche@crtaci.info

soul mate
Поруке: 1
Придружен: 31 Мар 2010, 17:36
Контакт:

Непрочитана порукаод soul mate » 31 Мар 2010, 17:42

Pozdrav za sve ljude velikog srca :flowers:

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 31 Мар 2010, 21:53

Pozdrav za sve ljude velikog srca :flowers:

kolo.gof Добро ти нама дошла овде
eusa_clap.gif

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Dobrodoslica

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Авг 2010, 00:21

Povodom nemilog desavanja sa mojim Prijateljima koji me eto zivu sahranjuju, danas psle silnih telefonskih poziva, sms-a stiglo je i jedno pismo

Stara poslovica kaže da nije bogat onaj koji ima mnogo, nego onaj koji mnogo daje. Samim osnovanim humanitarnim fondom tj akcijom pokazali ste, da posjedujete veliko srce.Vrlo mi je drago što donacije posvečujete ljudima kojima je pomoč najpotrebnija . Mogu samo, da pretpostavljam kakvu prazninu osječaju ljudi, koji žive u teškim uslovima..

Inače sam studentkinja i živim u Sloveniji ali sam često u Beogradu.Radog srca ako šta god mogu, bilo kako na koji način, da pomognem vrlo rado.

Ipak, radost tih ljudi je največi ponos i postignuče.Izvinjavam se zbog pravopisnih i gramatičkih grešaka:-)

Lep pozdrav iz Slovenije

Maja Vukša

Majo, zelim da se zahvalim za ovako lepe reci , pohvalama za Nas rad i zelim ti dobrodoslicu u jednu malu ali odabranu ekipu.

Hvala !
Pepeljuga 21veka

turist12
Поруке: 2
Придружен: 18 Феб 2016, 10:50
Контакт:

Непрочитана порукаод turist12 » 17 Мар 2016, 12:05

Pozdrav! Nadam se da ce forum zaziveti vise, svidja mi se za sad. :*

http://nbf.pl‎

Повратак на “Добродошли у свет Пепељуге 21 века и Пријатеља”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта