www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Preko psa u politiku

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3333
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Preko psa u politiku

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 15 Феб 2020, 18:09

Da ne bih ovde zatrpavala linkovima, medija koji su izvestavali o trovanju pasa po Grockoj, moze svako naci sta mu je potrebno, resila sam posto su me pozvali na sastanak da odem i vidim sta moze konkreno da se uradi po pitanju stvaranja azila u Grockoj i njenog teritoriji, koja je od Oreca do Velikog mokrog Luga, Brestovik - Kaludjerica
Drustvo, mahom mlada deca, ima i starijih i neki totoalno nepoznat lik
Ono sto me je iznenadilo je da su neki reagovali kao da su videli duha a ne mene na sastanku, Nisam se zadrzala dugo jer sam obavezama prema jednom projektu morala da idem i kako god bila sam pruljucena na jednu grupu na Viberu
Ukoliko je clj da se pomogne istraznim organima da se ortkrije ko je pobio pse i
da se otvori Azil,
nisam mogla da verujem da osoba koju ne poznajem , a koja sebe istice kao organizatora, odjednom trazi megafon, sto je kod dosta ljudi koji su samo pratili sta se pise a i desava izazvalo negodovanje
Pa se onda zakazalo kao u subotu, a nedelja pijacni dan, vise ljudi i logicnije je da masa ljudi isprati okupljanje a ne protest, ali se na protestu insistiralo
Ono sto je bilo najcudnije, sto ce se kasnije pokazati kao tacno, da je ovo samo iskorisceno za politicki napad na vladajucu stranku
Posto se neka moja misljena nisu uvazila i posto pre samog sastanka, tacnije ni posle 24 casova su me porukama ubedjivali da OPstina Grocka stoji iza svega, resila sam da celu grupu na Viberu pozdravim uz moje misljenje kao pozdrav i otisla iz grupe mirne glave

Ovde govorimo o
1.Ne znam osobu koja se postavila ko je organizator
2.Neko tvrdi po Grockoj da zna da je trovanje bilo naredjeno iz same OPstine Grocka
3.Mirno okupljanje, gde postoji bina ne mora da ima megafon jer ako je narod okupljeni miran megafon kao asocijacija ovog naroda je uvek neka politicka prica
4. Nisu pozvani mediji koji pripadaju Opstini Grocka a od njih se trazi resene za Azil i pomoc za resavanje problema pasa lutalica
5. Osoba koju ne poznajem a postavila se kao organizator je objasnila da nema lepog razgovora sa Opstinom, vec se samo zahteva, nema lepim nego zahtev, punim pravom, da se zna, ko i kako, megafon je zakon
6. Doticni je napravio profil na FB, po snimku ekrana koji sam videla na FB je napravio zakljucan profil i svima se pravdao da ne moze da se otkljuca
7. Nigde nisu jasno pozvani ljudi iz svih mesnih zajednica da se vidi jasno i sa dobrodoslicom, Grocka nije jedno mesto Opstine
8. Na predlog da se odmah posle okupljanja sedne napravi udruzenje da se kao tako obratimo OPstini, doticni je bio u stilu,,,,neka, polako, sad je protest glavni ....
9. Ako od nekog trazis kao pomoc, sto Azil jeste, jer treba obezbediti plac, treba obezbediti mogucnost da se taj Azil oradi, naprave prostorije, i ostalo onda cak i ako zelis da citiram...pomoc istraznim organima da se pronadje pocinioca trovanja pasa...onda zavisis u startu od onog kome zelis da uputis PROTEST
10. U Nedelju je zakzano nesto ispred SNS-A, za mene je bilo logicnije da se svi skupe, porazgovaraju na lice mesta, zakaze sastanak sa ljudima iz Opstine, Mup-a, da se normalno pokaze ta tuga zbog izgubljenih zivotinja, znaci miran razgovor, razmena misljena,,,ali ne...necemo mi sa SNS da imamo nista jer mi nosimo megafon i Transparente pa da se ne sukobimo sa njima?????????????????? Da li samo ja nisam razumela o cemu je ovde rec
I ONO STO SE POKAZALO
Ako se postavljas kao organizator necega, mozda nekome bitno kao PROTEST
ONDA IMAS MORALNU,OBAVEZU da svaka objava koja isprati tvoj protest ne bude ukaljana ni jednom politicko obojenom objavom
Ono sto sam procitala, je jako tuzno i zabrinjavajuce, da se neke osobe na FB javljaju sa saznanjem da znaju da je OPstina ili Mesna zajednica svo trovanje pasa sama organizovala, da Vas naucim, prijavite tu osobu kada vec ste zeleli da pomognete Istraznim organima da je pitaju odakle saznanja i dokazi

Postavlje se pitanje, da li je ovo bio cilj okupljanja? PRAVI I ODGOVORNI ORGANIZATOR, zarad ljudi, mladih, dece ne sme da dozvoli da se i na jedan nacin dovede u sukob sa vlascu, koja god da je, jer ta vlast moze da obezbedi Azil, prostor, sredstva... ovako ako ste gledali izjavu Levitijana, koja je izasla odmah nakon vesti da su psi otrovani u Grockoj, u video materijalu mesto Grocka spomenuo bezbroj puta, na jedan veoma ruzan nacin.
ISPADA po recima nekog ko je stavio svoje saznanje o umesanosti Opstine Grcocka ili Mesne zajednice da je odavde krenulo trovanje svuda po Srbiji u isto vreme, na isti nacin, istim sredstvima, a trovanje bilo kako su mene obavestili u 43 mesta u Srbiji u isto vreme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sad, za kraj da pitam iole onog ko ima pameti...da li bi neko bio toliko lud da sebi skoci u grlo kad je vreme izbora??? Meni je ovo sasvim logicno pitanje.

sve pogresno postavljeno a ako gresim izvolite demantujte me svojim radom i delima, a ne recima i besplatnom reklamom, na najtuzniji nacin preko leseva zivotinja ... to je nisko i bez presedana

Moj licni doprinos je bio taj da sam plakate edukativnog tipa polepila po Grockoj, niko se nije bunio, stoje jos uvek jer je uradjeno odmah onog dana kada su pse pokupili plocnika, trotoara, travnjaka...meni nije trebao NIKO
Svi psi idu u Raj, to je sigurno, koliko ce biti ljudi.....nisam uopste sigurna.

Po saznanjima koje imam licno, najmanje dve osobe zele da osnoju udruzenje koje za cilj ima Azil u Grockoj...u saradnji sa OPstinom Grocka, a vi...protestujte i dalje

blablabla su blablabla uvek a dela su dela
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Zakon ,Drustvo I Crkva”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 16 госта