www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

LJUBAV

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

LJUBAV

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 08 Јул 2014, 13:34

Откривамо ко је старији брачни пар који је многима вратио веру у љубав

Фотографија "Љубав’’ коју је локални фотограф Дејан Ђурић забележио на улицама Ивањице постала је прави хит на друштвеним мрежама , десетине хиљада лајкова и шерова, а међу њима и познати глумци, певачи, спортисти...

Рецимо, Сергеј Трифуновић поделио је ову фотку као дневну дозу лепог а једна Аустралијанка написала је на свом Твитеру да јој је баш ова илустрација
вратила веру у љубав.

"24сата" ексклузивно открива животну причу живих споменика љубави.

Како сазнајемо реч је о Марици и Браниславу Димитријевићу из ивањичког села Равна гора на Катицима који су у браку 53 године.

Бранислав (78) је иначе пре две године ослепео а бака Марица о њему брине с истом дозом љубави као и првог дана.

-Није нам лако, остали смо сами и стари на селу, деца отишла својим путем. Али лепо нам је кад смо заједно. Децо моја ако има љубави има свега. -прича бака Марица која је напунила 71 годину и нема времена за одмор.

Брине о свему: домаћинство, живина, њива, али на првом месту Бранислав.

-Довољан је само топли стисак руке и већ вам је боље, знате да је неко ту да брине о вама. Заборавили смо да се волимо и поштујемо. Децо моја то је најважније! –прича Марица.

Она додаје и да јој се Бранислав увек свиђао.

-Кад ме узео била сам несигурна, размишљала да ли је љубав у питању или зато што сам била ту близу у суседном засеоку - шали се ова времешна

бакица, још увек пуна позитивне енергије и животног духа.

-Криво бих рекла кад бих се жалила. Дајем љубав али је и добијам заузврат. Било је тренутака и када се мало завадимо, живи смо људи, али све је то безазлено, кратког даха... Победи љубав на крају. И то је моја порука вама децо, волите се јер љубав може да преброди све недаће - каже за "24сата" бака Марица.

Димитријевићи имају две ћерке , четворо унучади, једну праунуку а још једно праунуче је на путу.

-Стигле нас године и Брана ми је нешто болестан али смо срећни због деце, нека су нам здраво и задовољни, они су плод наше љубави- задовољно завршава причу Марица јер жури да Браниславу спреми ручак, обрадоваће га, каже, његовим омиљеним јелом

http://nasagrocka.info/index.php/rubrik ... u-u-ljubav
Прилози
1347500-ljubav.jpg
1347514-ljubav1.jpg
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Zakon ,Drustvo I Crkva”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 9 госта