www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

DOBRODOŠLI U SVET ENERGIJA

Autorski deo Natase Djukic Velickovic
djukic-nata
Поруке: 26
Придружен: 11 Мар 2016, 09:11
Контакт:

DOBRODOŠLI U SVET ENERGIJA

Непрочитана порукаод djukic-nata » 14 Мар 2016, 08:35

Ja sam Nataša Đukić Veličković i posvetila sam se buđenju svesti kod ljudi kako bi na što bezbolniji način prevazišli svoje probleme.
Od mene nikada nećete čuti da samo i isključivo treba da se okrenete alternativi jer dijagnozu može da da isključio stručno lice a to je lekar koji to nije postao preko noći ili pohađao razne kurseve i seminare, nećete čuti da ću energetskim tretmanom otkriti od čega bolujete i da ću vas izlečiti svojom energijom jer smatram da takvu slobodu sebi može da da samo neko ko nije dovoljno shvatio suštinu energetskog rada ili je prevarant.
Od mene ćete čuti ono što mislim i što je naučno dokazano a to je da smo mi energetska bića i da smo svi ISCELITELJI, informacije o nekim energetskim tehnikama kao što su REKONEKCIJA, REIKI, KVANTNI DODIR, kako izmešten ATLAS utiče na naše zdravlje, kako pokrenuti sopstvenu energiju, kako se za kratko vreme osloboditi napetosti i naravno sve što vas bude interesovalo.

S' poštovanjem Nataša
Прилози
66047_306814576095425_204788098_n.jpg

http://nbf.pl‎

Повратак на “Cudesni svet Energija”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 10 госта