www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Pokretanje izmene Zakona ,hocemo Policiju za zastitu zivotinja

Godina koja ce biti presudna za dalji rad
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Pokretanje izmene Zakona ,hocemo Policiju za zastitu zivotinja

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Јан 2016, 21:06

viewtopic.php?f=35&t=1486

Volim zivotinje i nasa kuca i dvoriste trenutno ima preko 80 zivotinja. Od pasa do praseta. Mnoge pse sam spasila sa ulice i mama takodje. Nekima smo nasle dom ostale smo cuvale do njihove prirodne smrti. Spasile su nas lopova koji je pre mesec dana hteo da udje u kucu. Dugujem im postovanje i ljubav.
Kada citam razne postove na internet novine kako se postupa prema psima u inostranstvo svi sline i kukaju kao da im je rod rodjeni a Srpski psi na ulici ne mogu da nadju ni parce hleba jer se hleb baca u kontejner zajedno sa papirima iz wc-a. Retki su ljudi koji ih hrane i brinu o njima. Ovde je bio slucaj da su me zvali uvece da pomogne da nadjemo veterinara koji ce doci da pomogneprezivelom psu.Na zalost mala dusa je umrla.
Nekad je Srbin imao dom i dvoriste koje je obavezno imalo PSA PETLA I
SVINJU
Danas novim SRBIMA sve to smrdi a ne smrdi im sto se hrane trulim mesom koje kupuju koje kude, a psi im ne trebaju narocito visoko tarabo preskakaci ili obicni dodzeri, samo ne znam ko je smislio taj naziv za psa.
Kazu nemam ni za sebe a tek cu da hranim psa.
Pored kontejnera smao se ostavljaju male kuce i mace, gladni, ili tek rodjeni...i onda mi je muka kad ti isti ljudi se krste i slave Slave kao veliko Srbi
Pitam se gde je ljubav prema malom bicu oj dusi koja ne ume da prica i kaze Molim te za parce hleba
U svojoj bedi kupujem jednom nedeljno korpu hleba koja kosta 200 din i tako delim hranu kucama, macama, guskama, patkama, kokama i prasetu pa i nama.
I onda budem svedok ovog krvavog pira jednog psa koji nije kriv vec Covek koji ga je naucio da bude takav.Ni jedna rasa psa nije krvolocna vec ga covek tako ucini.I covek se izvuce psa ubiju a covek ostaje da nadje drugog psa kog ce opet uciniti ubicom.Danas je ubio druge pse sutra necije dete ili drugog coveka.
Uspesna sam u svom radu i volim zivotinje zato zelim da krenem u novu bitku.Konkretno i ofanzivno.
HOCU POLICIJU ZA ZASTITU ZIVOTINJA U SRBIJI
Da li zelis i TIda se ukljucis u tu borbu?
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2016 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 10 госта