www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

2014 godina puna preokreta za nas

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

2014 godina puna preokreta za nas

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 14 Дец 2014, 18:17

2014 godina, puna svakolikih dogadjaja.Taman smo se malo odmorili od 2012 godine,kada su najavljivali smak sveta trt.gif smil442f329a271af.gif ,mi smo tada secate se imali fantasticnu emisiju preko radia nasagrocka.info,kad i ova 2014 godina nije bila mirna.
Poplave,klizista,kisa,nepogode,sneg,led...
A eto od Januara poklonili smo dragim sugradjanima, Badnji dan sa jelkom i poklonima

viewtopic.php?f=157&t=1344
viewtopic.php?f=157&t=1358

Pa Uskrsnji dan
viewtopic.php?f=157&t=1392

Poplava u Srbiji, a Carolija stize da pomogne
viewtopic.php?f=157&t=1427
viewtopic.php?f=157&t=1416
viewtopic.php?f=157&t=1415
viewtopic.php?f=157&t=1412
viewtopic.php?f=157&t=1406

Jedno dete malo,zavisi od novca koliko ce dobijati terapiju redovno,i ono ceka.Na zalost ne mogu uvek ali kad mogu pomognem.
viewtopic.php?f=157&t=1420

Mogli smo, mogla sam vise, bogatije, ali koliko donatori obezbede i proslede preko nas, toliko i poklonimo.
Nadam se da smo makar deo uspeli da pomognemo da se ljudima osmeh vrati na lice i vera u dobro i ljude
Meni se desilo urusavanje odzaka,rastresanje krova,poplave u kuci,pecurke na plafonu...ali...ZATO STO VERUJEM U CUDA CUDA SE I DESAVAJU eusa_clap.gif :runaround.gif: :smart: zato sto verujem u dobro,to moram i opravdati postupcima i u narednim godinama, ali za pocetak hajde da jos bolje uradim u 2015 godini.
Hvala svima na podrsci,hvala onim drugima na kritici, trudicu se da i vama udovoljim,ali najpre hvala meni samoj koja veruje... :kiss.gif: sve vas :kiss.gif: :kiss.gif: vasa pepe
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2014 Novi pocetak”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 5 госта