www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Planovi i novi nacin rada

Dok se drugi pripremaju za smak sveta, mi cemo pomagati i dalje
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 02 Дец 2011, 14:49

Sam naslov mili moji kaze sve za sebe, o detaljima vec oko Nove Godine:) Do tada uzivajte u zivotu jer je to najbolja avantura koja ce vam ikada biti ponudjena!!! Sve vas ljubi i grli vasa Pepeljuga21.veka
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 21 Феб 2012, 11:35

Ovih dana Carolija je domacin, gostima iz Inostranstva, grupa od 4 osobe koju cine dve strankinje i dve osobe naseg porekla.I poseta jedne Humanitarne Organizacije koja nam se vec prikljucila akciji za Ivu i njenu porodicu.
NJihova poseta Caroliji, koju su izabrali izmedju mnogij Organizacija u Srbiji, je veliki kompliment za rad Carolije i njene akcije, i za sve ljude koji su pomogli nas rad.
Iskreno imam veliku tremu, jer sam po ko zna koji put dovedena u situaciji da ljude koji dodju u moj dom, i sediste Organzacije pomirim, sa tim, da nase akcije i rezultati ne poticu iz jedne bogate porodice ili bogatog drustva, vec iz skromnog zivota i mogucnosti.
Mnogo puta sam bila svedok, da ljudi jednostavno ne mogu da shvate odkud nase akcije u toj meri i tom obimu, a poticu iz jednog skromnog doma, sto je recimo zaprepastilo i novinarku iz Blica, koja je napravila reportazu.

Ovaj vikend bice kako bogat desavanjima oko akcija, koje nisam jos najavila, i nadam se odazivu medija da zabeleze sve to.Ono sto mogu licno je da slike i video materijal postavim ovde kod nas
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 7 госта