www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

60.Akcija za siromasne ljude u Opstini Sabac i Ostrvo cveca

Dok se drugi pripremaju za smak sveta, mi cemo pomagati i dalje
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3285
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

60.Akcija za siromasne ljude u Opstini Sabac i Ostrvo cveca

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 21 Нов 2012, 14:43

Iz Sabca prosle nedelje su bili Gospodin Marinko sa Suprugom Vesnom , inace vlasnici TV AS

http://www.rtvas.rs/

Dosli su kombijem popodne, i zadrzali su se dok smo popili sokic, kaficu i uz pricu razmenili iskustva koja se ticu humanitarnih akcija , koje su usmerena ka siromasnim porodicama , Manastirima i tako smo dosli do ideje da deo pomoci , koja kako sto znate se vecinom sastoji od polovne garderobe, obuce, posteljine, cebadi, jastuka, ostavi za Manastir koji se nalazi na ostrvu cveca a drugi deo podeli ugrozenim siromasnim ljudima na teritoriji OPstine Sabac.

Izuzetno prijatni ljudi, koji se bave humanitarnim radom, jer ih to ispunjava i cini srecnima i na moje veliko zadovoljstvo, to je isto porodica Urosevic, koja ako se secate da smo imali slucaj gde smo pomogli takvu porodicu, potice od 4 brata koja su se nastanila po Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori. S obzirom, da je nasa mala Organizacija vec radila akcije koje su bile usmerene ka Manastirima otvoricu sledecu Akciju, koja ce mozda trajati duze ali ce se skupljati ono sto je potrebno.
O samom manastiru postavicu neke clanke, posto ocekujem da mi stogne cd sa reportazom , i kada bude stigao onda cete imati prilike da uzivate u njemu, i ako Bog da, da ucestvujete u samoj akciji.

Zahvaljujem se G.Urosevicu i njegovoj supruzi na ostvarenju akcije i nadam se lepoj saradnji i uspesnoj.
Takodje se zahvaljujem Mariji Nastasovic koja je dosla da nam pomogne da stvari stavimo u kombi .
Прилози
DSCF1925.JPG
DSCF1924.JPG
DSCF1922.JPG
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта