www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

58 Akcija za siromasne porodice na Opstini Novi Pazar

Dok se drugi pripremaju za smak sveta, mi cemo pomagati i dalje
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 16 Мај 2012, 11:31

Mesec dana, kolicina od oko 3000 komada garderobe, obuce, igracaka, posudja , posteljine ceka da se neko smiluje od ljudi koji su trazili pomoc za porodice na podrucju Lazarevca i sela oko tog grada, na zalost palete na kojima je to sve bilo spakovano nisu bile dovoljna prepreka, kao i najloni za kisu gde mi je ceo donji red sad mokar.
Kada sam potrosila ko zna koliko impulsa zbog zvanja preko fiksnog telefona mobilne od ljudi koji su trebali doci, resila sam da pomoc preusmerim ljudima koji su me zvali i zamolili da im pomognem, jer su im deca nedovoljno obucena i obuvena.Porodice su sa podrucja sela u okolini Novog Pazara, tacnije Gospodja Mirsada je zvala i ponudila kada je cula da je nama problem prevoz, jer nas mali pik up nije ni za jedan deo dovoljan da to sve prenese, da organizuje prevoz preko ljudi dobre volje koji mogu da to urade.Receno i ucinjeno za manje od 24 h, gde su mi se obratili ljudi iz jedne organizacije koja pomaze siromasnim porodicama ali sad nemaju trenutno nista.Госпођа Мирсада је добила пакет хране и хемије , као посебна донација
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 16 Јул 2012, 16:19

Захваљујући Банци Хране , 04.07 .2012 године обезбеђена је помоћ за најсиромашније вишечлане породице на подручју Новог Пазара. Донацију у Храни је преузео Господин Исмет Суљовић испред организације Мерхамет.
Ово је велика организација која не признаје и не зна за границе које поставља вероисповест , те је тако увелико у сарадњи са Организацијом Човекољубље правила акције до сад, и први пут са нама.
Пошто се просторије организације Мерхамет реновирају , мало ми касне са сликама али то ће учинити у најбрже време што је могуће.
Ово није наша прва акција за ОПштину Нови Пазар, нити ће бити последња, нарочито зато што се очекује потписивање уговора о даљој сарадњи, и донације према нашој организацији, која је усмерена за помоћ оснаживању сиромашних жена и обуци за њихов рад.
Замолићу за стрпљење што се тиче слика , хвала!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 16 Јул 2012, 18:20

Део хране , која је била донација је додељено и нама , и подељено је на сиромашне породице на територији Општине Гроцка и Лазаревац. Скромно али значи, брашно, шећер, пиринач , храна за бебе.Овом приликом се захваљујем Породици Г.Милована која је приликом наше посете говорила о свом статусу и проблемима, а видео материјал чим буде постављен на неки од сервиса као што је ју тјуб, или вимео поставићемо и овде.

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 10 госта