www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

52 Akcija

Dok se drugi pripremaju za smak sveta, mi cemo pomagati i dalje
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Дец 2011, 14:54

Pre desetak dana, kada sam napisala na Fb o nama i nekim akcijama, šta je potrebno, nazvala me je Gospodja Vesna Tasev.
Na razgovoru koji smo obavile, predlozila je da posvetimo deci paznju koja se nalaze na nasoj teritoriji, i to me jako iznenadilo, jer do sada sam pomagala negde oko 30 porodica koje nisu na spisku Socijalnih sluzbi, jer recimo zbog zemlje nemaju pravo da primaju pomoc.

Naravno da sam to prihvatila, i postavila na Fb, kao poziv, da vidim, da li ce se bas neko jos prikljuciti.
Sta da kazem, kada sam na taj poziv videla da se POZIV ZA POMOC SIROMASNIM PORODICAMA I DECI, koristi samo za politicko obracunavanje i pljuvanje. :cry:
Nikoga nisam mogla da nateram svih ovih godina da bude human, prikljucio se ko je mogao, kako je mogao,a ovde je svima skoro zasmetalo sto je bas VESNA, ponudila pomoc.
Smesno mi je sto smo kao narod, nacija koja kuka kako nam je tesko, ali nama od nas samih veceg neprijatelja ne treba, koliko umemo da budemo jedni prema drugima zli, pakosni, zavidini i losi.
Od skoro 50 komentara koje sam procitala , daj Boze da ima desetak koji podrzavaju akciju, svi ostali samo pridikuju, pametuju, pa i vredjaju,
Pitam se cemu to sve_

Jako se lose osecam, izgleda da je terapija koju koristim trenutno, previse jaka za mene, toliko posla ima, jurim invalidska kolica deci koja smo to žele za Novu godinu ili Božic, ne možete ni da sanjate ko me sve odbio, koliko su te licnost BITNE, PLEMENITE U javnosti, a ja gledam kako da ih stvorim.Niko ne pita nista, ni kako sam sto je najgore,vec smo predavanja i pametovanja.
Sad smeta sto sam javno iznela predlog jedne zene koja ima dela iza sebe a ne samo prazne blablabla price, ali niko ne moze svakome ugoditi samo krivo mi je kao coveku zasto se CILJ ove akcije stavlja u 100000plan a licni napadi u 1.

O Srbijo, ko sve gazi tvojim telom, dobro je da jos uvek i trajes.
AKo mi akcija ne uspe, onda svaka cast svim ljudima koji nalaze dlaku u jajetu, citiraju Bibliju, i ostalo, a ne shvataju da je ovde rec o tome da se nekom pomogne.

Sve je to valjda zivot, kao i moja licna borba............

Pogledajte sami, kako Velicine od ljudi koriste humani cilj u svoje prepucavanje i ucite!!!!

http://www.facebook.com/groups/12991554 ... tif_t=like

Ne bavim se politikom, umesto da svet cita kako se jedna OPstina i pored politickih razilazenja okupila oko jedne plemenite akcije, svet ce imati zadovoljstvo da cita svadje,gluposti i blablablablabla----

nemam komentara vise.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 27 Дец 2011, 13:42

Lista porodica koja imaju decu starosti do 10 godine, a nemaju pravo na socijalnu nadoknadu je jos malo gotov, cekam da bude potpun, i krecemo sa kupovinom potrebnih stvari za pakete, koji ce ukljuciti slatkise i igracku.
Lepo je naici na osobu koja interes drugih stavlja na prvo mesto, a videcu i sama ko ce se svemu tome prikljuciti.
Ovom akcijom bice obuhvacena deca iz cele OPstine Grocka, sto podrazumeva sledeca mesta
Kaludjerica, Vinca, Lestane, Ritopek, Bolec, Zaklopaca, Grocka, Brestovik, Umcare, Kamendol, Zivkovac i Pudarci.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Јан 2012, 09:05

Овде је била мајка једног болесног дечака, која је добила пакет.Један отац се заплакао када је схватио да му говорим да су добили и пакет меса уз сву храну, прашак за веш и пакете за децу поред воћа и бадњака.

Иначе сви пакети су били између 13 и 15 килограма у које је било укључено следеће

Основне намирнице почев од брашна, соли, праска за пециво, коцкице за супу, супа, макароне, гриз, презле, зачин ц , сенф , пасте готове, кромпир, шангарепа, зимница готова ,салате, поморанџе, јабуке, киви, пакет меса у који је била кобасица, паштета, виршле, млевено месо, бадњак са сувим воћем за Бадњи дан, и пакет за децу са слаткишима и играчкама.

Као што сам већ напоменула захваљујући Г.Весни, која је стала иза ове акције, породице и деца су Празник дочекали сити и срећни.

Хвала јој велико eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Прилози
DSCF3612.JPG
DSCF3609.JPG
DSCF3607.JPG
DSCF3603.JPG
DSCF3598.JPG
DSCF3591.JPG
DSCF3588.JPG
DSCF3584.JPG
DSCF3580.JPG

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Јан 2012, 09:06

Као и што је било најављено ова акција је урађена захваљујући Госпођи Тасев Весни, и том приликом је на Бадњи дан 2012 године у дворишту моје куће и кући уручени су поклони тј донација за социјално сиромашне породице и децу са наше територије.

Не знам како да напишем све утиске сем да је био један прелепи дан, са пуно људи, пуно деце и среће, можда вам слике кажу много више од речи.....
Прилози
DSCF3615.JPG
DSCF3610.JPG
DSCF3608.JPG
DSCF3605.JPG
DSCF3601.JPG
DSCF3594.JPG
DSCF3590.JPG
DSCF3585.JPG
DSCF3583.JPG
DSCF3578.JPG

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Јан 2012, 09:09

Мала куца, коју смо назвали Меда или Мали миш је добио на тај дан и свој дом код мале Ане И Саве .Захваљујемо се родитељима који су својој деци овај прелепи мали поклон прихватили и усрећили своје малишане за Божић, као Пепељуга21.века надам се да ће Анчи научити да буде одговорнија и да научи да спава када је време и да неће куцу хранити слаткишима eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Јан 2012, 09:15

На јучерашњи дан, умро је мој Тата, и јако сам тешко поднела све то, али ова песма када сам је чула током следеће године на дан Божића вратила ми је осмех на лице и жељу да и даље се радујем животу и Божићу, што је уосталом била и Татина жеља.

Христос се роди Радости моја!!!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 01 Феб 2012, 17:10

Ova akcija je zabelezena i na sledeci nacin

http://www.grockainfo.com/home/drustvo/ ... i-dan.html

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Феб 2012, 17:14

Akcija koja je spojila decu i odrasle, za jedan od najlepsih Praznika nase vere i naroda.
Прилози
DSCF3617a.JPG
DSCF3616a.JPG
Mama, Marija , deca i ja

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 28 Дец 2012, 12:40

Mogu da se kolju oko funkcijskih fotelja, kako ko stigne, ali jedna je bila Vesna Tasev. Hvala zeni sto je pomogla ovu akciju, a ove godine mnogi ce ostati gladni za Bozic. I onda znamo da se busamo u grudi koliko smo mi ovo ili ono, tesko da smo ista od toga, kada smo samozivi kao narod i neosetljivi na tudju muku.
Koliko mogu ucinicu sto je do mene, da bar neko dobije ako nista vise bar za pristojan rucak da se spremi deci u jednoj prodici. Vise ne mogu.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

52 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 03 Дец 2013, 13:44

E, ovo je bila izuzetna akcija, pitam se pored svih sta cu ove godine za porodice i decu?

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 9 госта