www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

35 i 36 akcija

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

35 i 36 akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 27 Апр 2011, 20:48

Za 35 Akciju mozete da pogledate sledeci Link, nasa draga Maja je nije naglasila po redosledu, ali bilo je slucajno te sad ispravljamo

viewtopic.php?f=149&t=836

Ovom prilikom je takodje donirana kolicina sokova, na zalost o kojoj kolicini je rec, do dana danasnjeg nije stigao popis od strane Skole, no tek je krenula godina i ima vremena.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

36 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 27 Апр 2011, 21:00

Ova Akcija je bila sama po sebi svojstvena
, za sad samo slike koje su sacuvane u kompu , vec koliko sutra o kolicini, adresi i korisnicima, malo sam umorna od svega

Ova akcija je bas bas bila na misice, iz razloga jer od toliko pozvanih samo su dosli ovi ljudi iz Novog Sada da preuzmu sokove za Novi Sad i Suboticu.Nadam se da idu bolja vremena, kada nama kao Organizaciji troskovi za gorivo nece biti velika stavka.
No hvala ljudima koji su stigli i preuzeli donaciju.
Прилози
DSCI0337.JPG
DSCI0336.jpg
DSCI0337.jpg

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: 36 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 05 Мај 2011, 14:08

Ova Akcija je bila sama po sebi svojstvena
, za sad samo slike koje su sacuvane u kompu , vec koliko sutra o kolicini, adresi i korisnicima, malo sam umorna od svega

Ova akcija je bas bas bila na misice, iz razloga jer od toliko pozvanih samo su dosli ovi ljudi iz Novog Sada da preuzmu sokove za Novi Sad i Suboticu.Nadam se da idu bolja vremena, kada nama kao Organizaciji troskovi za gorivo nece biti velika stavka.
No hvala ljudima koji su stigli i preuzeli donaciju.

Kao i svaka Pepeljuga jako jako sam ponosna, na pismu koje smo dobili od Organizacije Peverello koja se nalazi u Subotici sa sledecim sadrzajem

Postovana Gospodjo

U ime fondacije Poverello ovim putem zelim da izrazim zahvalnost Vama, Vasoj Organizaciji za dar od 1200 litara sokova koji ste nam urucili 03.02.2011 godine

Dar je rasporedjen na sledecim mestima

Osnovnoj skoli Zarko Zrenjanin Subotica koja radi sa decom koja imaju posebne potrebe
Kuci Lurko u Hajdukovu koja radi u okviru Fondacije Poverello

Kuci Lurko u Drljanu

Molim vas da izraze zahvalnosti prosledite svim onima dobrociniteljima koji su omogucili pruzanje ove pomoci deci u potrebama.

To cemo naravno i uciniti jer bez nasih donatora ni nase akcije se ne bi mogle sprovoditi u delo eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

http://nbf.pl‎

Повратак на “2011 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта