www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

28Акција посвећена Зорану Антићу и Зорану Раковићу

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

28Акција посвећена Зорану Антићу и Зорану Раковићу

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 22 Феб 2010, 22:41

Да бих Вас упознала ко су хероји ове акције, неке ћу вратити уназад, када је тек почињала наша прича око Чаролије, дечко кога смо тада упознали по надимку
ЗОЗЛ је јуче возио eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif возило које смо добили од Банке Хране

Други дечко је наш Зоран Раковић, ујак наше мале Сузане, који је буквално заражен хуманитарним позивом eusa_clap.gif eusa_clap.gif и који је такође био на нашој акцији јуче
И ту су наравно
биле и две даме
Марија Вучковић и Александра eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Пре него вас упознам која је то била наша ванредна акција , сачекаћу слике а онда следи и прича

:clap: :yes: :p
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Re: 28Акција посвећена Зорану Антићу и Зорану Раковићу

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 26 Феб 2010, 16:10

Док се моји драги соколови и соколице не снађу овде, а имају и сијасет других обавеза , ево неких слика eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Прилози
DSC02130 sm.jpg
Наш први Зоки, Зозлл овде на сајту, који товари ствари у комби које се носе деци
DSC02143 sm.jpg
Ево тајанственог места где је акција одржана
DSC02168 smanjan.jpg
Наша мила Александра са децом, иначе ако Бог да једна од будућих кума
DSC02189 smanjena.jpg
Деца са хранитељима бирају гардеробу
DSC02178 smanjena.jpg
DSC02179 smanjena.jpg
DSC02152 smanjena.jpg
Вредне руке деце
DSC02187 smanjena.jpg
DSC02158 smanjena.jpg
Очување старих заната и смисао деце да их наставе
DSC02220 smanjna.jpg
После сваког посла треба лепо јести, рибља чорба, таласи Дунава и весела екипа* један део
DSC02230 smanjna.jpg
Испред Пепеове куће , Паче Динки и млађи нараштаји хуманитараца

Марија, Александра, Зоран Пепе и Зока који се не види
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

BrestovickiZoran
Поруке: 2
Придружен: 15 Феб 2010, 17:13
Контакт:

Re: 28Акција посвећена Зорану Антићу и Зорану Раковићу

Непрочитана порукаод BrestovickiZoran » 04 Мар 2010, 21:15

Prvo da se zahvalim nasoj Pepeljuzi , sto me je poslala na akciju, gde sam isao sa ljudima , neke nisam poznavao, sem Marije, koja nam je pravila drustvo kada je Ceca imala operaciju.
I sad kada sam je video, bas sam se lepo obradovao, i tu sam upoznao Zorana i Aleksandru.

Dosli smo u Milosevac i tu sam se setio mog oca , jer je on odrastao u jednoj od hraniteljskih porodica
On je imao tesko detinjstvo , jer mu je umrla majka i druga zena, dedina nova zena nije ga volela i on se osecao tuzno i nesrecno.
Mog oca su odveli u Milosevac i dali u jednu porodicu , jer nije bio pozeljan u kuci gde se rodio i rastao prvih godina.
Moj otac mi je pricao mnogo puta da je u toj porodici gde je ziveo imao mnogo vise srece i radosti, nego kod svog oca.Tu je ucio skolu, i iako je imao prirodan talenat za fotografsko pamcenje i matematicku nauku nije mogao da nastavi skolovanje.I dan danas moj otac zali zbog toga.
Kada sam mu rekao da treba da idem u Milosevac da posetim decu, on je bio jako jako sretan i zadovoljan jer eto, doziveo je da i njegovo dete krene jednim humanim putem, i da pomaze deci, kao sto je i on nekada cekao da neko dodje i da donese nesto.

Dom je bio lep, cekali su nas roditelji sa decom, i bilo ih je oko trideset, i bas mi je bilo drago da ih vidim, i hranitelji i deca.
Uneli smo garderobu unutra , pa su stavili sve to na stolove i pozvali da se svi priblize da pogledaju i izaberu sta zele. Posto sam bio sa ocem pre u ovom domu , onda sam predlozio Zoranu, Aleksandri I Mariji da se popnemo na sprat da im pokazem sta sve deca rade svojim rukama , kao rucne radove.
Tu su bili razboj i proizvodi, tkani, vezeni radovi i jako mi je bilo prijatno da to vidim.
Posle smo se slikali, i proveli sa decom neko vreme i rekli su da im je lepo u porodicama,i svi su bili jako ljubazni i lepo vaspitani.

Ostali bismo jos ali neki su imali obaveze pa smo se vratili za Grocku i tada nas je Zoran pozvao da idemo da jedemo riblju corbu,iako je Cecina mama spremila jelo.
I jako sam se lepo proveo u razgovoru sa ljudima.Gledao sam oko sebe i pokusao da smirim danasnji dan koji sam proveo iznenadjujuce lepo i srecno, narocito sto sam znao koliko je to znacilo mom ocu.
Jako sam zahvalan Ceci sto nas je poslala da idemo u ovu posetu deci i drago mi je da sam poceo da budem jedan od njenih musketara, hahahha kako ona to ume da kaze :fight: :fight:

Veliki pozdrav za Zorana, Mariju i Aleksandru i Pepeljugu i jedva cekam da idemo opet u neku od akcija :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

http://nbf.pl‎

Повратак на “2010 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 6 госта