www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

26 Акција посвећена Митји Зрењанин

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 09 Феб 2010, 15:41

Ова наша Акција је 5 по реду за наш народ на Косову и Метохији , до сада смо имали 4 акције које су ишле за Народну Кухињу и за децу у Грачаници
Овом приликом имамо могућност да са Оцем Радивојем из Храма Светог Саве помоћ доставимо за људе на Косову и за децу до 5 година
Прошле године је прикупљено доста гардеробе за малу децу, због наше одлуке да се гардероба за малу децу искључиво шаље за Косово сад је дошао и тај тренутак
Мени је искрено жао што немамо апарат за сликање али мислим да ће се већ некако сликати и поставићу да имате слику о томе која је то количина гардеробе и обуће која је овом акцијом прикупљена

Око 15 већих џакова, око 20так кеса што већих то и мањих, пакета са капућином, који су дар Банке Хране и једне огромне кутије

Када смо ове ствари паковали на жалост десило да опет буду неке исцепане ствари или неупотребљиве, што се наравно одмах бацило,остале су лепо опране и чисте

Овом приликом нико није доставио храну за ове људе :torima:
Ових дана Марија и Метеори ако јој обавезе дозвољавају ће помоћи да се поред нашег Пик апа ствари превезу до Београда
:runaround.gif: :clap: тачније Храма Светог Сава одакле ће отићи до наших људи на Косово

Хвала свим људима који су помогли да ово све скупимо и организујемо :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif:
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: 26 Акција посвећена Митји Зрењанин

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 22 Феб 2010, 22:48

Данас је направљен програм доласка наши људи са Косова , и наших старих пријатеља
Светлане Стевић и Ивана

Испред Народне Кухиње, са камионом који је надам се довољан да пренесе све ствари које чекају спаковане.
Велико ми је задовољство да након утовара покажем слике које желим да направим, да и сами видите количину обуће и гардеробе, и књига за библиотеку.
По габариту помоћи , слободно могу рећи да нисмо имали већу количину која ће бити подељена нашем народу и деци

По слободној процени али преко 1.000 комада гардеробе има , као око 200 пари обуће.
Свака част свима који су допринели овој количини eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Хвала вам најлепше у име свих који прво чине ово што раде, и у име оних који ову помоћ добијају eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif :flowers: :flowers:

Наш пут на Косово на жалост зависи од материјалне ситуације, тако да се надам бољим временима, и онда можемо да вам покаћемо и репортажу са пута.
До тада.....

Ми смо ту! :snoopy: :clap: :yes:

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 04 Мар 2010, 01:20

Сутра ујутру ствари се пакују у камион и крећу пут Звечана eusa_clap.gif :runaround.gif: :clap: :snoopy: :snoopy: eusa_clap.gif eusa_clap.gif Хвала свима који су ову акцију подржали а слике ће мало каснити јер морам да испуцам цео филм оног чуда од картонског фотоапарата :udri: :oops: :angel: :taz: :taz: :taz: :taz:
Прилози
F1000012.JPG
Ко може да види ово је Паче Динки која пакује тј додаје џакове у камион који је дошао
F1000010.JPG
Ово је сликано на пола посла како је текао утовар ствари за наше људе
F1000014.JPG
Нека киша падала тог дана па су све ствари биле покривене да не покисну док не дође камион
F1000011.JPG
јако лоша фотографија али... ваљда се види

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 06 Апр 2010, 22:08

Надам се да не замерате на квалитету слика

http://nbf.pl‎

Повратак на “2010 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 6 госта