www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

23 Акција посвећена Јелени Поповић

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

23 Акција посвећена Јелени Поповић

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 19 Јан 2010, 23:59

04.Јануара.2010 године дана када сам имала операцију на Институту за Онкологију и Радиологију,моји Пријатељи Марија, Зоран и Слободан су били са мном,у знак подршке, љубави и поштовања како сам ја то лично осетила.Ове операције која је иначе и заказана веома брзо не би ни било да ми моја заменица Јелена Поповић није помогла да завршим све прегледе и снимке који су ми били потребни.
Јелена иначе Метеори како је овде код нас , моја заменица у Удружењу је била девојка која се јавила прва која је са мном и отишла на насу тада вец незнану прву у низу акција.
Свих акција и година је била уз мене а највише за сво време ми је највише значила једна њена реченица којом је рекла и исказала СВЕ, то је био тренутак када више нисам имала снаге ни за себе а камоли за било шта друго, и тада.. тада је рекла колико Је Она Поносна на мене
Шта да ти напишем Јелена сем да сам у обавези и моралној и људској да оправдам и даље твојњ поштовање, љубав и веру

Jелену сам доживљавала као Јетија који уме да воли Патка Дачу

и као Мајку која уме да држи предавање малом Ћири кад погреши( погађате ја сам мали Ћира)

Велико хвала и мој наклон као Особи, коју имам за Пријатеља.Твоја Пепељуга21века

Тог дана је била предаја наше мале скромне донације која се састојала од 21 Иконе које су биле дар Иконописне Радионице Петар Билић,Петра Русије са ФБ и Осталих анонимних дародаваца
Друга по реду овом Иституту донација , и није последња, коју сам посветила Метеори Јелени Поповић
Прилози
DSC01854522.jpg
DSC0186512.jpg
DSC0185225.jpg
DSC0185154.jpg
DSC0184722.jpg
DSC0184411.jpg
DSC01859.jpg
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

Marija
Поруке: 517
Придружен: 16 Нов 2009, 21:43
Контакт:

Re: 23 Акција посвећена Јелени Поповић

Непрочитана порукаод Marija » 20 Јан 2010, 22:13

Drago mi je sto sam bila deo ove akcije .Drago mi je sto sam bila uz Setlanu,bas tog dana kad je operisana,i znam koliko znaci svaki gram podrske,paznje u pravo vreme.

vasa
Поруке: 17
Придружен: 27 Окт 2009, 17:03
Место: Grocka
Контакт:

Непрочитана порукаод vasa » 28 Мар 2010, 16:22

nisam znao da si bila na operaciji , Bojana je jedina znala i kad sam cuo, jedva sam cekao da dodjem kod tebe da te vidim.
Jako sam se uplasio, ali sad je sve ok.
Nemoj to vise da mi radis :flowers:

vasa
Поруке: 17
Придружен: 27 Окт 2009, 17:03
Место: Grocka
Контакт:

Непрочитана порукаод vasa » 28 Мар 2010, 16:23

Ej ceco pa ja znam Jelenu, to je ona devojka sto je sa nama pravila paketice za decu koje ste nosile za novu godinu

http://nbf.pl‎

Повратак на “2010 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 6 госта