www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

И тако је кренула Чаролија Пепељуга21века и Пријатељи

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

И тако је кренула Чаролија Пепељуга21века и Пријатељи

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 20 Јан 2010, 03:50

После нашег окупљања у Кинеском ресторану код Лија. када смо попричали упознали се ,остало је само да покупим папире и да коначно региструјем Удружење

Дружење је било прелепо, и исто смо наставили још пар пута како код Лија тако и у ресторану 888 где је одржана прва Скупштина оснивања

Јако ми је било жао када сам увидела како су месеци пролазили да је народ који је био у пчетку са нама, полако одлазио радије на нека окупљања која нису имали ниаккв циљ сем пића музике и провода, али онда сам схватила да се не желе обавезе које ја наш рад носио са сваком акцијом и планирањем следећих.Понекад сам и сама била неуморна док сам их планирала, док сам скупљала идеје где можемо да помогнемо, и на који начин

На жалост мој проблем са грудима је стар неколико година био у то време и тада сам почела да осећам да сам уморна од тог страха и спас налазила у раду и акцијама, понекад сам била јако строга према другима
Бунила сам се јер ми није било јасно зашто људи одустају од актовности и свог ангажовања око рада и планирања

Наш рад се у овој години базирао на кориснике ван Београда, као што су домови по унутрашњост Србије, као што је Алексиначки дом, Неготински и дом у Бањи Ковиљачи

Посетили смо 3 пута са нашим акцијама , хранитељски дом који се налази у селу Милошевац код Смедерева, ту смо однели и први компјутер који је склопљен са људима са форума Рачунари,послали смо помоћ и на Косово и тако започели сарадњу са Мајком девет Југовића Светланом Стевић

Лепа година, нашег почетка и пуна разних догађаја

На овом скупу у Кинеском ресторану 888 Власница Људмила Јанг је поклонила 200 оделцета ѕа бебе као дар њене мале кћеркице, и то смо са великим задовољством послали током једне акције посебне за малу децу Косова.
Прилози
Resize_of_IMG_0457 smanjena.jpg
Resize_of_IMG_0500 smanjena.jpg
Људмила Јанг власница Кинеског ресторана 888
P3160180.jpg
Кутије са оделцима
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: И тако је кренула Чаролија Пепељуга21века и Пријатељи

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Јан 2010, 16:18

У неким тренуцима кризе када је било и грозних момената,када сам видела колико су људи само јаки на речима умела сам и овако да напишем

solodrinker

Privatna poruka

Naklon Tebi Pepeljugo

Ti si najveci 'krivac' sto bajka zivi.

Postavljeno: Nedelja, 10 February, 2008 04:51:55

ja sam budala

Postavljeno: Nedelja, 10 February, 2008 04:54:05

А онда обично ускочи један од мусктара и напише овако нешто где само спустим копље и наравно кренем даље у даље акције

Mitja_zr

Onda si najsladja budala koju sam video
Gore glavu.

Postavljeno: Utorak, 12 February, 2008 00:46:10

:kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif: :uteha: :kiss.gif: :kiss.gif: :uteha:
Хвала вам !

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: И тако је кренула Чаролија Пепељуга21века и Пријатељи

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Јан 2010, 16:20

Било је кроз клубове где сам писала и оваквих прича

ZEGEL

Privatna poruka

i ja sam nekad bio mali....i onda sam odrastao i desili su mi se ratovi....i onda u jednom mestu u vihoru rata podjose mi suze niz obraz.JEDAN MALISAN PROLAZI I GLEDA ISPRED PEKARE KAKO MI DOBIJAMO HLEB A ON....MOZDA JE SAM,SIROCE,NEMA KO DA MU UMESI POGACU.Tad se setim Uzicke republike i onog malise i njegovog pitanja Petru Prlicku CIKO JEL SAV TAJ LEBAC TVOJ?Verovali mi ili ne al sam ja u tom trenutku detetu sa protivnicke strane dao hleb a on je sad,ako je ziv,momak od nekih svojih 25 godina.UUHH J..... RAT.HVALA ONOME KO JE OTVORIO OVAJ KLUB I MENI OMOGUCIO DA ISPISEM OVAJ MOJ DOZIVLJAJ KOJI BI MI BIO MNOGO LAKSI DA GA NISAM NI DOZIVEO

Postavljeno: Petak, 04 January, 2008 23:27:23

Mitja_zr

Privatna poruka

ZEGEL napisao:
...UUHH J...... RAT.HVALA ONOME KO JE OTVORIO OVAJ KLUB I MENI OMOGUCIO DA ISPISEM OVAJ MOJ DOZIVLJAJ KOJI BI MI BIO MNOGO LAKSI DA GA NISAM NI DOZIVEO

U pravu si,prijatelju,najbolje bi bilo da se nisu ni desili.Medjutim,nas niko nije pitao nishta.Izdeshavalo se shta se izdeshavalo,nas opet niko nishta ne pita.Ipak,kada nekom isprichash shta se desilo,padne ti kamen sa srtza.Mnogo je lakshe.

Postavljeno: Subota, 05 January, 2008 00:05:40

http://nbf.pl‎

Повратак на “2008 година наш званични почетак”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта