www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

2 Donacija

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

2 Donacija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 02 Дец 2011, 16:03

Gospodja Violeta i Gospodin Nebojsa ,koji su sa mnom pre par dana zapoceli lepe pripreme da nam se ucini jedna prelepa donacija i izuzetno human gest prema Caroliji.
Zahvaljujuci Nesebicnom srcu i humanoscu ovo dvoje ljudi prikupljena je garderoba i odobrena su sredstva za jedno lepo iznenadjenje.

O njemu kada zavrsim da sve organizujem.
Povodom ovog lepog gesta i u prvoj ruci velikom Ljudskom i Covekoljubljivom potezu zelim da napisem samo jedno.
Mnogi znaju da imam zdravstvenih problema, ni malo naivnih, niti su za zapostavljanje. Moj zivot ovih godinu dana unazad je vise mucenje nego zivot, kako ga drugi opisuju, za mene je borba,gde sam se odlucila da ne odem na operaciju, vec da bas dam maksimum od sebe na svim poljima gde mogu da budem aktivna.Ako bih posustala verujem da bi mi kraj bio vrlo brzo, jer bih klonula duhom i telom, ovako je lakse, jer neprestana borba za zivot , ponekad i goli, daje mi snagu da istrajem, jer sam uspela 80 posto svojim radom i zalaganjem da ime Jedne male ali vredne humanitarne organizacije dovedem do mnogo gradova i sela sirom nase Srbije
U momentu kada sam shvatila da nas ljudi prepoznaju, delima a ne recima, nisam mogla da nadjem dovoljnu potporu u opravdanjima niti u svom zdravlju, niti u tome da niko nema vremena da se posveti radu u Caroliji,a i zasto bi kada smatraju da mogu sve sama.
Zbog ljudi koji su poput Violete i Nebojse, i drugog Nebojse i ostalih meni za sad trenutno neznanih ljudi,nema mogucnosti za stajanje niti predaju,jer drugu priliku da opravdam mnoga poverenja necu moci imati.
Koliko god vam licno bila cudna, i ne odobravali sve moje poteze, onda bar ucite na mojim greskama, ali budite Borci, i idite samo napred, jer sta je zivot sem nase borbe da ga prigrlimo sto vise i jace mozemo, i kada nam je Bog i Maceha.

Kada sam upoznala Violetu i Nebojsu,sunce je opet osvetlalo nas put i nasa mala Carolija ce moci da pokaze sebi da moze jos vise.

Draga Violeta i Nebojsa, sta da vam kazem kada ste iz mojih ociju saznali sve, i koliko zahvalnosti i srece ste uneli u moj rad i zivot. I ispred vas su raskrca zivota , ali ne gubite nadu,jaki ste, borci ste zato sam vam se i obradovala jer se slicno slicnome raduje i ubedjena sam da cete uspeti u svojim novim putevima koji su pred Vama.
Bog vam svako dobra dao i cuvao i Vas i vase najmilije!
S velikim naklonom vasa Pepeljuga:)
Прилози
IMG_garderoba.JPG
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

2 Donacija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Дец 2011, 17:14

Konacno mogu da saopstim, da je druga donacija bila od strane Edb-a, i to uplata svih troskova registracije naseg vozila Partner Pic up.
Ova donacija je delo Gospodje Violete, koja je pokrenula svoje prijatelje a oni svoje i u tom lepom krugu su i Gospodina Nebojsa i drugi G. Nebojsa , Gospodja Snezana i verujte mnogi meni neznani ali dragi ljudi.
Slicno se slicnom raduje,i tu je da pomogne, tako da je Gospodja Violeta videla nas rad i pozelela je da bude deo nase male Carolije.
eusa_clap.gif
Malo je ovde napisati sve sto bih htela, ali ono sto je sigurno, neka nova energija tece ovom Carolijom.

Cuda se desavaju, zato verujte u njih, VELIKO HVALA SVIM LJUDIMA ,Violeti i ostalimaaaaaaaaaaa eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Carolija sada mora da pokaze sebe na delu!!!
I VERUJTE , nece nam biti tesko!!! :clap: :snoopy: :hello: :runaround.gif: kolo.gof eusa_clap.gif

Registracija uspesno realizovana, i sad su nam ostale neke sitnice poput guma, obavezne opreme i stakla koje nam je razbijeno sa vozaceve strane mali servis.......... :udri: ali smo bar registrovaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif :clap: kolo.gof
Nadam se da ovo cita neko iz saobracajne policije, ako vidite zuti pik up, sa likovima iz bajki nemojte da nas zaustavljate odmah, malo nas samo pustite da sredimo naseg malog zutog lavica
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Наши Донатори”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 8 госта