www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Наш сиромашни рачун

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Наш сиромашни рачун

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 13 Мар 2012, 13:03

Nema mi druge sem da napisem koji red i ovde.
U teskoj smo ili sam situaciji, ne znam sta je pravilnije da napisem.Ako se uzme da 80 posto i to je malo reci da odrzavam postojanje ovog sajta i rada nase male Humanitarne Organizacije, kada saberem sve racune koje licno placam a nabrojacu ih

Zakup domena carolija.org.rs
sad treba raditi hosting koji je oko 10.000 dinara koje nemam

Placanje usluga Post ekspresa, kada se salju paketi svaki je izmedju 450 i 630 dinara, to su male akcije koje i ne nabrajam svaki put na delu foruma
Placanje interneta 1450 dinara na mesecnom nivou
Telefon fiksni oko 1600 din/ mesecno
Mobilni koji mi je iskljucen govorim za 063
dolazim do toga da ne mogu da platim najosnovnije troskove

Razlog je taj sto , neki su primetili kada sam o tome pisala sto placam na zalost kredit gde sam bila zirant rodjenom bratu i svaki dinar koji imam dajem zato sto mi je hipotreka nad kucom.
Sve mi je padalo lako i kada nismo mama i ja imale da jedemo, ni drva da se ogrejemo, ali kredit i struja su morale da se regulisu, jer ako ne platim nesto od ta dva, prvo ostajem bez kuce drugo ostajemo bez struje, a onda nema ni rada na sajtu

Nikad nisam umela da trazim za sebe, samo mi je zao da se niko ne seti da uplati jedan mali deo na nas siromasan racun, odakle novac ne ide na garderobu, sminku, ili provod vec za potrebe koje moraju da se podmire da bi i dalje funkcionisala nasa mala Carolija.

Ovo sam napisala, prvo kao covek , onda kao predsednica nase male organizacije, sve sto je potrebno mora da se kupi pocev od samolepljivih traka , dzakova, kutija gde i pakujem sve sto dobijemo za dalje, a nabrojala sam i tekuce troskove.
Da li zasluzujem pomoc o svih vas koji citate ovaj sajt ili ne , ne znam, ja ovo radim iz ljubavi a li ta ljubav prema drugima, kao sto je bila i prema mom bratu pa sam usla u taj deo da budem njegov zirant je izgleda na moju stetu samo.
Svi bi da budu deo Carolije, gledaju samo kakvu korist mogu da ucare od nje, a kada treba da se pomogne, obicno nema nikog oko mene, sem nekolicine ali ni oni ne mogu stalno da pomazu.

Racun imate na naslovnoj strani, ako pozelite da pomognete sve vam je tu.
A, ako ves je bas briga neka bude i tako, valjda cu se izboriti za dalje, Bog je uvek dao nekako da se ide dalje, dace valjda i sad.

Jako sam tuzna i zao mi je sto ne mogu da zaradim vise od onoga koliko uspem da podmirim banku i Eps.
Vreme je tesko za svakog, priznajem prvi put eto i za mene je.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Наши Донатори”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта