www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Porodice koje su pomogle 2012 godine

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3333
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 13 Мар 2012, 11:42

Porodica Stojanovic iz Beograda je poklonila kutiju sa pregrst igracaka za decake, garderobicu , obucu za decu i tasnu. eusa_clap.gif

Porodica Tamindzic iz Beograda je donirala garderobu za starije ljude, sudove, obucu za starija lica i posteljinu eusa_clap.gif

Porodica Petrovic iz Grocke je poklonila veliku kesu sa igrackama za decu i jednu kesu sa obucom.Dok je otac predavao ogromnu i tesku kesu sa igrackama, njegova petogodisnja kcerkica je pruzila kesu sa obucom i posebno odvojenom lutkicom za devojcicu.

Zahvaljujem se takodje i svim onima kojima je tesko da prosetaju do moje kuce, ali ostave pored kontejnera odecu, obucu, igracke,pa kada stignem to pokupim i spremim da se posalje dalje , porodicama koje nemaju.
Hvala svima eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3333
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мај 2012, 09:20

Porodica Gospodje Marije Skocajic Vidanovic , koja je donirala zajedno sa komsilukom, garderobu za decu uzrasta od 0 do 7 godina. Hvala joj sto je ustala rano, jer je Dragan , vozac Papir Servisa, koji dolazi kod mene po karton vec u 7 ujutru bio kod nje da to preuzme.
Hvala puno, vec isti dan, deo garderobe je dat jednom samohranom ocu iz Grocke, koji ima dvoje male dece , od 2 i 7 godina

Gospodja Marija hvala!!! eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Наши Донатори”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта