www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Secanje na Dusicu Dudu Maragaritu

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Secanje na Dusicu Dudu Maragaritu

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 16 Феб 2009, 22:04

#

Pon Feb 16, 2009 4:27 pm | ZINGO1962:
pocele provokacije i igre....

Ovo me je sacekalo na chatu , ovog sajta danas, i posto nema odgovora o cemu se radi, ovde cu samo dati jedno Saopstenje, posto znam da mnogi dolaze da citaju ovaj sajt i postove, sa sajta ....

Kao Prijatelj pokojne nam Dusice , i kao bivsi clan, svojim dobrovoljnim odlaskom, ovde kao Admin i kao Presednica udruzenja, necu dozvoliti blacenje, ili u bilo kom kontekstu spominjanje niti blacenje
1.Uspomene na dragu Dusicu
2.Rad Udruzenja
3.Trud i zalaganje na ostvarenju pomoci za Porodicu pokojnice

Kome se ovo ne svidja, savetujem da ne dolazi ovde.Ko je kakav i od kakvog materijala mislim da je bilo odvec prilika da se svako pokaze.
Zahvaljujem.
Presednica udruzenja
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

adbvgdjBoban
Поруке: 3
Придружен: 16 Феб 2009, 00:46
Место: Beli grad
Контакт:

Re: Secanje na...

Непрочитана порукаод adbvgdjBoban » 16 Феб 2009, 22:49

Danas sam se uclanio, uopste i cuo da ovaj sajt postoji. I to uz sokantnu vest da je Margarita preminula. Tako mlada, lepa i harizmaticna osoba. Neka pociva u miru.
Zelim da se ukljucim u akciju pomoci njenoj porodici, i zato predlazem da se otvori racun u te svrhe.
Hvala na dolasku na ovaj sajt, o UDRUZENJU je bilo reci na sajtu gde se nalazite , kao i klub lepih zena, i to duze od godinu dana, no ne bitno je.

Hvala na vasem clanstvu i zelji da se pomogne deci.
Na moju veliku zalost, tako je kako sam napisao. Imam vrlo malo slobodnog vremena tako da i ako sam clan nekih klubova u njihovom radu ne ucestvujem. Posetim na brzinu nekoliko sajtova i to je sve. Zalosnoje i to sto sam prevideo osnivanje Vaseg udruzenja, i ovog sajta, jer se zaista bavi izuzetno humanom delatnoscu. O ostavljenoj deci i deci bez roditeljskog staranja zaista se vrlo malo brine u ovoj zemlji. Moja je namera je i da se prema svojim mogucnostima i vremenu angazujem i u radu Vaseg udruzenje, ali o tom potom. Sada je na dnevnom redu pomoc porodici i ja bih voleo da dobijem odgovor: hoce li biti otvoren racun u te svrhe???

Pozdrav Svima

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 16 Феб 2009, 22:56

Mislim da nece biti problem otvoriti namenski racun na ime Supruga Zorana, posto su cerkice maloletne , imacete tacan odgovor sutra u toku dana.Hvala na zelji da pomognete.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 17 Феб 2009, 18:36

Ovde je pismo koje stoji i na Dusicin klub

Dragi Ljubisa
Evo da se obratim, posto si me upoznao sa cinjenicom da si i ovde pokrenuo pomoc za Dusicinu decu. Imas moju zahvalnost za to.
Stvar stoji ovako.
Racun namenski ce otvoriti Dusicin Suprug, i javice mi koliko za dan dva, ti ces ga ovde objaviti za ljude koji zele da pomognu, na sta im se zahvaljujem.
Posto sam takodje upoznata i sa tim, da je neko koristio Dusicin profil da se konektuje na sajt, i time povredio privatnost, a pritom Dusicin Suprug , nije koristio kompjuter, jer sam ga pitala za to, reci cu samo da sposobnost i spremnost nekih ljudi da ne prezaju ni od cega niti od bilo koga ,je prevazisla i moja saznanja koja sam imala prilike da vidim, dok sam boravila na ovom sajtu.
Moje Udruzenje ce na svoj nacin pruziti pomoc deci i Suprugu.
Video koji sam uradila je samo pocetak da se uspomena na Dusicu ne zaboravi.
Tebi zelim puno srece u daljem radu ovog kluba,i puno hladne glave i zivaca.
Ovo pismo ce stojati i na mom sajtu.
Svako dobro zelim ljudima dobre volje i prijateljima Udruzenja.
S postovanjem Presednica Udruzenja Pepeljuga21veka

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ne znam ni koliko je postojalo od postavljanje ovog pisma na Klubu Lepih Zena, neko je usao u profil Pokojnice i postavio je nove slike nekih novih clanova.
U razgovoru sa Zingom, sam dosla do zakljucka da neko zaista zeli da se taj klub diskredituje i zatvori.
Reagovali smo brzo, te sam ga zamolila da alarmira ljude poput Despota 65 , Mitje i Mikice da se peticija odmah uradi i tako predoci clanovima Tima koji vodi taj sajt da je privatnost i ljudskost povredjena na najgori moguci nacin.
Ni mrtvoj joj ne daju mira, ali Dusica je bila mnogo veci covek nego sto ce neki i us vojim mislima,tako da verujem da se Dusica smeje na sve ovo , jer joj i za zivota bila smesna ljudska glupost.
Zahvaljujem Zingu . Despotu na momentalnom reagovanju na ovu pojavu krsenja licnog prava i privatnosti.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 17 Феб 2009, 18:37

Sada je na dnevnom redu pomoc porodici i ja bih voleo da dobijem odgovor: hoce li biti otvoren racun u te svrhe???

Pozdrav Svima[/quote]

Racun ce otovoriti Dusicin Suprug , koji ce mi javiti u kojoj banci i koji je broj.Bicete blagovremeno obavesteni ovde i na Dudinom klubu

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 18 Феб 2009, 19:39

Racun je otvorio Dusicin suprug
Banka Intesa
Ziro racun
Ime:Zoran Mrdja
br: 51-102-0007174/1

Za devizne uplate moracete se javiti licno da bih vam ostavila adresu, radi uplate preko Western Uniona na Zoranovo ime.
Za clanove Kluba Lepih Zena, javite se Zingu za istu informaciju.

Unapred hvala u ime Dusicine dece, Elene i Bjanke i Zoranovo.

adbvgdjBoban
Поруке: 3
Придружен: 16 Феб 2009, 00:46
Место: Beli grad
Контакт:

Непрочитана порукаод adbvgdjBoban » 18 Феб 2009, 23:25

Hvala!!!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Secanje na...

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 17 Мар 2009, 12:50

U Subotu 14.03 . 2009 godine je odrzan Parastos za nasu dragu Dusicu, zelim da se zahvalim Zingu koji je bio na grob nase Dude.

ZINGO1962
Поруке: 2
Придружен: 11 Феб 2009, 16:19
Контакт:

Непрочитана порукаод ZINGO1962 » 17 Мар 2009, 16:17

DANA 14 MARTA ODRZAN JE PARASTOS PRERANO PREMINULOJ NASOJ PRIJATELJICI , MAJKI,SUPRUGE, ANDJELU, ''MARAGARITI - DUSICI TANASIC-DUDI....U IME SVIH NJENIH PRIJATELJA ,DRUGOVA,CLANOVA NJENOG KLUBA LEPIH ZENA ,HUMANITARNE ORGANIZACIJE ''PEPELJUGE21 VEKA'' POLOZIO SAM CVECE NA NJENO KRAJNO POCIVALISTE I U PRISUSTVU NJENE PORODICE I RODBINE I NJENOG SUPRUGA ZORANA ODALI DUZNU POCAST I POSTOVANJE ......NJEN PRIJATELJ ZINGO1962

http://nbf.pl‎

Повратак на “Secanje na Dudu , Dusicu , Maragaritu”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост