www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

WSD SISTEM

Ovde cete imati priliku da saznate nesto o Prijateljima, naseg sajta, naseg udruzenja, zanimljivim ljudima.
Здесь у вас есть возможность узнать что-то о друзьях, нашем сайте, нашей организации, с интересными людьми.
Here, you'll have the opportunity to learn about friends, our site, our association, interesting people.
Hier haben Sie die Möglichkeit zu lernen, über Freunde, unsere Website, unseren Verein, interessante Menschen.
ここに、あなたは友人、私たちのサイト、私たちの協会、おもしろい人々に関して学ぶ機会を持つでしょう。
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

WSD SISTEM

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 19 Апр 2010, 13:41

WSD SISTEM doo. Ulica Bitoljska 10 , lokal 10

pib 102444292

Много фирми им је поклонило поверење а Они су изабрали нас да ураде бесплатно визиткарте јер су поред Професиналности и Хуманисти! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Ово су само неке од фирми које су им поклониле поверење и нису се преварили! eusa_clap.gif :clap:

И најбитније можете их контактирати и себи обезбедити прелепе визит карте :baloni: eusa_clap.gif :flowers:

Захваљујем се још једном на показаном професионалном приступу и подршци у нашем даљем раду eusa_clap.gif

Хвала вам од срца
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

WSD SISTEM БГ ИНФО СТРАНА

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 19 Апр 2010, 13:42

Захваљујући Господину Владимиру из фирме WSD SISTEM, очекујемо потписивање уговора о нашем новом сајту, који ће се бавити једном новом делатношћу, која има такође хуманитарни карактер, који ће помагати широј структури наших корисника.

Нешто је најављено и пре, ко је читао постове које сам писала и замолила бих да обратите пажњу ових дана на наша обавештења.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Упознајте Пријатеље Пепељуге21века и Пријатеља”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта