www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

ANA.RS

Ovde cete imati priliku da saznate nesto o Prijateljima, naseg sajta, naseg udruzenja, zanimljivim ljudima.
Здесь у вас есть возможность узнать что-то о друзьях, нашем сайте, нашей организации, с интересными людьми.
Here, you'll have the opportunity to learn about friends, our site, our association, interesting people.
Hier haben Sie die Möglichkeit zu lernen, über Freunde, unsere Website, unseren Verein, interessante Menschen.
ここに、あなたは友人、私たちのサイト、私たちの協会、おもしろい人々に関して学ぶ機会を持つでしょう。
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

ANA.RS

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 11 Мар 2010, 14:43

На овом сајту сам скоро од почетка бављења овим послом, присутна, и не мало пута су жене и особе са овог сајта показале да немају само добр намеру већ и дела, као што су на пример биле уреднице неких делова форума и чланице форума Ана

Као особа и човек и на крају жена ставићу овде и цокирани текст две наше чланице , чије текстове када сам прочитала тек данас , и увидела да после две године и више нашег постојања заиста имамо нове снаге и особе који имају свој лични став око ове наше борбе.
Лично сам остала са једним тешким осећајем у грудима , када сам ово све читала јер је ово скоро први пут да неко овако напише о нама речи похвале. Да смо у кризи јесмо али да имамо овакве Пријатеље нисам знала
Ја , лично не само као Пепељуга21века овим женама које су са форума Ана дошле код нас имам само да изјавим нешто

Када овако нешто прочитам, онда морам да себе издигнем изнад свих проблема са којима се суочавам на свим пољима и да зарад мојих пријатеља који прате овај пут и вас нових чланова, да се потрудим још више и да урадим много боље, квалитетније и на срећу још већег броја корисника.

Хвала вам свима што верујете у име, дела и постојање Српске Пепељуге 21 века а ја дајем рећ да ћу ваше поверење да оправдам и у будуће

Сад следи копирани садржај онога што су Икац и Профин писале

eusa_clap.gif

http://www.ana.rs/forum/viewtopic.php?p=1249065#1249065
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: ANA.RS

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 11 Мар 2010, 14:44

profin

Naslov: : Humanitarna pomoc
Odgovori + citat
U prepisci sa Svetlanom i uvidom u rad udruzenja Carolija i divnih ljudi koji odvoje svoje vreme da bi bili humani, dosli smo do saznanja da Udruzenje ima probleme tehnicke prirode i da bi im svaki dinar dobrodosao. Ako vam neko kaze da je 100 din. velika pomoc onda mislim da je suvisno govoriti o tome da vecina nas ovde nema da odvoji toliko.

Pored garderobe i materijalnih stvari koje se prikupe, treba sredstava za organizovanje puta sirom Srbije, dakle platiti transport, gorivo, troskove odrzavanja sajta i sl. Postoji i onaj tehnicki deo poput knjigovodstva, pravnih saveta i eventualno dobrih kontakata sa kojim Udruzenje moze nesmetano funkcionisati u buducem periodu. Nije, dakle, samo novac i nije sama roba u pitanju. Ima tu toliko puno stvari koje mozemo uciniti i pomoci, a od ovolikog broja clanova sigurna sam da ce se jos neko javiti.

Kao neko ko postuje odluke i ne voli namete, svesna takodje da postoje mnogo malverzacija sa humanitarnim organizacijama, ne zelim da se ovaj moj post shvati kao obaveza vec kao molba da se jednoj zeni sa ogromnim srcem i u teskom zdrav. stanju pomogne da nastavi sa svojim radom i usrecuje toliko dece na prostoru Srbije i Kosova. Nejednom je dokazala i pokazala koliko Srbiji i deci znaci jedna @Pepeljuga21veka.
Ko zeli, javice se, direktno Svetlani i pomoci koliko je u mogucnosti i na nacin koji mu odgovara.

Moram da pohvalim clanice @maxuz_svratila, @ikac013, @ortakinjicu i @halisu na angazovanju i pomoci koju su spremile.

Sto se Uskrsnje akcije tice, koja se prirpema, znacilo bi toj decici i po par kolaca, ofarbanih jaja i sl. pored ovoga sto se vec u robi sprema.
Pozz

eusa_clap.gif

Ikac013
Naslov: : Humanitarna pomoc
Odgovori + citat
Profin, bravo!
E ovako, Profin i Pepeljuga pisu malo izokola da se ne bi nametale, ali ja stvarno moram da kazem da situacija nije uopste naivna. Znaci bilo bi lepo da svako od nas uplati na ziro racun po 100-200 din jer da bi deca dobila ikakvu pomoc pre svega je bitno da Udruzenje namiri neophodne troskove, a trenutno su u teskoj finansijskoj situaciji, i plus na sve to se dodaju i Pepeljugine poteskoce oko Nove godine sa kojima smo svi upoznati.

Hajde da pomognemo ko kako moze, znam vrlo dobro da smo svi u krizi, ali zar je puno 100 din, koliko ima aktivnih clanova, pa kad bi bar jednom mesecno svako od nas izdvojio po toliko... Takodje, sto se tice odece, ne ustrucavajte se ako je iznosena, njima je samo bitno da imaju sta da obuku i da im ne bude hladno. Hajde ljudi, bar posetite sajt, toliko bar mozete.
Napisacu ovde ziro racun a za sve ostale informacije je najbolje da se obratite Pepeljugi.
Žiro račun:
205-128071-92

Sneki011
Поруке: 1
Придружен: 12 Мар 2010, 22:35
Контакт:

Непрочитана порукаод Sneki011 » 12 Мар 2010, 22:44

gde si drugarice jesi dobro?
svrati malo na http://www.aikb.net/

:rostilj:

pesma za tebe http://www.youtube.com/watch?v=a6hgzG7OqVk

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 12 Мар 2010, 23:51

gde si drugarice jesi dobro?
svrati malo na http://www.aikb.net/

:rostilj:

pesma za tebe http://www.youtube.com/watch?v=a6hgzG7OqVk

Кад сад нисам пала , када сам те видела овде, а ја се питам која ли је сад Снеки, еј одушевила си ме, хвала ти за подршку! eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

ikac013
Поруке: 1
Придружен: 03 Мар 2010, 17:42
Контакт:

Непрочитана порукаод ikac013 » 22 Мар 2010, 06:14

Sad sam videla ovde i na Ani obavestenje za ukidanje sajta, moram reci da sam jako razocarana i da sam od onog foruma tj clanova mnogo vise ocekivala. Kupovanje najskupljih kremica, parfema, bundi, putovanja, a samo kolicina (i to ona grupa ljudi koja najmanje ima) se javila da pomogne?? Ne mogu da verujem!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Упознајте Пријатеље Пепељуге21века и Пријатеља”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта